Regulamin


Każdy Prezenter jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem, nie uznajemy braku znajomości regulaminu.

Nie dostosowanie się do powyższych punktów regulaminu grozi wydaleniem z ekipy Radia.

1. Wszyscy na radiu są równi, nie ma, że ktoś jest lepszy bądź gorszy.

2. Każdy prezenter zobowiązany jest promować Radio w ciekawy i przeróżny sposób.

3. Prezenter musi podporządkować się zaleceniom zarządcy.

4. Słuchacz musi wiedzieć, jaki gatunek muzyki słucha i kto prowadzi audycje.

5. Prezenter podczas audycji musi mieć włączony swój komunikator (gadu-gadu), aby mieć kontakt z innym prezenterem wchodzącym po nim na antenę.

6. Każdy prezenter powinien zapowiadać Prezentera wchodzącego po nim na antenę.

7. Prezenter musi grać zgodnie z rozkładem ramówki. Nie powinien utrudniać pracy innym prezenterom. W przypadku niemożliwości zagrania, ustala z innym prezenterem zastępstwo bądź informuje zarząd.

8. Jest możliwość grania prezentera gościnnie. Każdy prezenter prowadzący audycję gościnnie zobowiązany jest do grania dwie godziny tygodniowo. A stały prezenter powinien zagrać 2 razy w tygodniu (min. 2 godziny).

9. Zasasdy wpisywania na ramówkę obowiązujące Prezentera Radia: 1 Prezenter stały 4 godz. w tygodniu. Prezenter gościnnie nie ma audycji stałych.

Wszystkie audycje, bez wyjątków - jednorazowy wpis do godz.
*) W przypadku, gdy nie ma wpisu kolejnego prezentera w ramówce, po jej sprawdzeniu, nadal nie ma chętnego prezentera, dopuszczamy możliwość jej przedłużenia o kolejną godzinę i tak do momentu pojawienia się kolejnego prezentera. W momencie przedłużania audycji zmieniamy w ramówce tylko godzinę, gdy chcemy zmienić temat audycji, dodajemy kolejną.

10. Wszelkie sporne kwestie należy załatwiać poprzez prywatne komunikatory (gadu-gadu) w ostateczności kierować sprawę do Admina.

11. Prezenterzy Radia poświęcają słuchaczom czas na zasadzie wolontariatu. Grając na radiu prezenter nie otrzymuje jakiegokolwiek wynagrodzenia, a robi to z pasji i z własnej przyjemności. Prezenterzy grają dla najbliższych( rodziny, przyjaciół).

ZARZĄD RADIA NIE JEST DOSTĘPNY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ -W MIARE MOŻLIWOŚCI STARAMY SIĘ POMAGAĆ.


CHAT

1. Pokój chatowy służy do zabawy.

2. Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów pamiętaj jednak, że inni mają dokładnie takie samo prawo - szanuj to.

3. Chatu nie wymyślono po to, abyś odreagowywał swoją frustracje - nie wszyscy mają ochotę służyć za "Chłopców do bicia" (nie używaj wulgarnych słów).

4. Pomóż ludziom, którzy zaczynają przygodę z chatem - Ty też kiedyś zaczynałeś.

5. Używaj chatu, aby zdobyć przyjaciół nie wrogów.

ZARZĄD RADIA NIE ODPOWIADA, W JAKIM WIEKU WCHODZĄ SŁUCHACZE I JAKIE GIFY SĄ W TYM CZASIE POKAZYWANE NA POKOJU CHATOWYM.